L2-Millenium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2-Millenium

L2-Millenium
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 dedam .

Go down 
2 posters
AuthorMessage
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:04 am



Last edited by M3nace on Wed May 21, 2008 7:34 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:48 am

tu gal atsigauk ? :DD bl dar nemaciau kad kas taip ozintu del paprasciausiu flagu Very Happy
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:59 am

krc wrote:
tu gal atsigauk ? :DD bl dar nemaciau kad kas taip ozintu del paprasciausiu flagu Very Happy
mentam yra ozinimas ce mentu nematau jai as gaunu uz menkneki jail 30 min kodel kiti turi laisvi begiot? xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:21 am

prie ko cia tie mentai blm ? =D pz jei ozonimas tai jau mentai jiems butinai =DD zdz maziau visi skuskit kitus, maziau verkit del to karminimo ir pan.. lvl up zonoj uz flag jailas, ar uz ka ten duoda man px, vapshe nesamone =D tai ka as atejes i lvl zona pahealinsiu moba, uzsides flagas mane i jaila jau mesit ? =D atrodo kad mesit nes atsiranda tokiu kurie isozina tuos flagus =D krc saunuoliai negadinkit zaidimo viens kitam..baikit skustis ir skusti.. nuo to tik patiems blogiau. nieks verksniu ir skundiku nemegsta. kas eis i toki serva kur uz kampo pasislepes ss jau daro kas nors, ir tik stebi kada flag uzsimes..
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:26 am

krc wrote:
prie ko cia tie mentai blm ? =D pz jei ozonimas tai jau mentai jiems butinai =DD zdz maziau visi skuskit kitus, maziau verkit del to karminimo ir pan.. lvl up zonoj uz flag jailas, ar uz ka ten duoda man px, vapshe nesamone =D tai ka as atejes i lvl zona pahealinsiu moba, uzsides flagas mane i jaila jau mesit ? =D atrodo kad mesit nes atsiranda tokiu kurie isozina tuos flagus =D krc saunuoliai negadinkit zaidimo viens kitam..baikit skustis ir skusti.. nuo to tik patiems blogiau. nieks verksniu ir skundiku nemegsta. kas eis i toki serva kur uz kampo pasislepes ss jau daro kas nors, ir tik stebi kada flag uzsimes..
ne mano bedos sakyk kad admin keistu taisykles tada, snekek xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:29 am

mhm dar paaiskink kitiems kada jiems kalbet.. kita karta atsiklausiu taves ar galiu i foruma parashyt savo nuomone..tinka saunuoli?
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:30 am

krc wrote:
mhm dar paaiskink kitiems kada jiems kalbet.. kita karta atsiklausiu taves ar galiu i foruma parashyt savo nuomone..tinka saunuoli?
ir kam ce toki burbula puti vien del to kad tokios taisykles ir tau jos nepatinka?
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:32 am

dar jam cia bl burbulai vaidenas.. =D kas tau cia ka pucia =D o tau patinka nes gali visus ozint ? vargu ar daug kam kuriuos paskundei db si taisykle patinka =D
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:33 am

krc wrote:
dar jam cia bl burbulai vaidenas.. =D kas tau cia ka pucia =D o tau patinka nes gali visus ozint ? vargu ar daug kam kuriuos paskundei db si taisykle patinka =D
tai lai nesimusa ir nepakenks jam tos taisykles , va istryniau tas foto tik tu nebeverk ce ir viskas matos kai sikna dega visi vartytis bando xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:35 am

ar tau gaila kad jie lvl up zonoj uzsimane pvp ? =D jei gaila tai taip ir sakyk =) man db idomu kaip tu po tiek skundu ten paloshi =D sventuolis taisykliu gerbejas..
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:37 am

krc wrote:
ar tau gaila kad jie lvl up zonoj uzsimane pvp ? =D jei gaila tai taip ir sakyk =) man db idomu kaip tu po tiek skundu ten paloshi =D sventuolis taisykliu gerbejas..
losiu kaip ir losiau , del tu taisykliu tai irgi kaskas ozina mane sodina y jail tai kodel kiti gali mustis nesilaikyt taisykliu o jaile sedet turiu....
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:41 am

oo mldc bent jau 99% ozinimo ss istrynei =D db bent jau ramiau bus =D o kai pats gavai jail uz tos taisykles pazeidima, pilnai sutikai su tuo? laimingas buvai? tai kam dar kitiems tycia kenkt, gaudyt juos kada jie prasizengs? zaisk ir negadink kitiems zaidimo..
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:43 am

krc wrote:
oo mldc bent jau 99% ozinimo ss istrynei =D db bent jau ramiau bus =D o kai pats gavai jail uz tos taisykles pazeidima, pilnai sutikai su tuo? laimingas buvai? tai kam dar kitiems tycia kenkt, gaudyt juos kada jie prasizengs? zaisk ir negadink kitiems zaidimo..
visu pirma ce ne ozinimas dar karta sakau , o del to kad juos gaudyt as negaudziauy patis jie ant akiu lipa xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:47 am

nu ok neozinimas.. TAI KAS TADA?? =D nuosirdus palinkejimas jaile linksmai pasedet ? =D o tai db kiekviena kuris "ant akiu lips" budamas su flag i foruma skusi ? nejuokauk.. geriau palik juos ramybej ir nebuk kaip kiti, kuriems skundimas yra pagrindine zaidimo dalis..
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:48 am

krc wrote:
nu ok neozinimas.. TAI KAS TADA?? =D nuosirdus palinkejimas jaile linksmai pasedet ? =D o tai db kiekviena kuris "ant akiu lips" budamas su flag i foruma skusi ? nejuokauk.. geriau palik juos ramybej ir nebuk kaip kiti, kuriems skundimas yra pagrindine zaidimo dalis..
matau ce beviltiska su tavim kalbet rakink admin sita tema ir viskas xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:52 am

jo jo bek.. pats svaigsta dar stumia, kad beviltishkas., matos neturi ka atsakyt? jei taip tai suprasiu... tiesiog tave mokint reikia kaip gyvent, nes su skundais toli nenueisi..geriau adminas palieka sita tema, kad pamatytu kokiu apgailetinu skundiku serve yra.. gal kiti maziau skus.
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:54 am

krc wrote:
jo jo bek.. pats svaigsta dar stumia, kad beviltishkas., matos neturi ka atsakyt? jei taip tai suprasiu... tiesiog tave mokint reikia kaip gyvent, nes su skundais toli nenueisi..geriau adminas palieka sita tema, kad pamatytu kokiu apgailetinu skundiku serve yra.. gal kiti maziau skus.
as turiu ka pasakyt tu man bandysi savo irodit as savo ir ce gausis 100 psl tai manau neverta man kaska irodinet nes tu rodisi man savo.ir beje tu nelygink tikro gyvenimo su zaidimu xD
Back to top Go down
krc




Posts : 17
Join date : 2008-05-17
Age : 35

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:57 am

nu gerai, daugiau nerashysiu jei tau nuo to geriau.. nori skusk, man px, vistiek kuri laika cia nezaisiu, gal su flag \"ant akiu neuzlipsiu\" kad paskust galetum.. nenori sutikt, laikysies savo principu, tiek to.. tau geriau zhinot.. skundaliai visada laimi, ziurek kad nebutu taip kad nebeliktu ka skust Wink o tai tau bausme butu =D nebutu gi ka veikt =D fsio, sekmes..
[beje, idek vel tuos ss, kiek ju ten apie 10 buvo ane? tegul atsedi tie flagai kur buvo lvlup zonoj jaile, vis ramiau bus]


Last edited by krc on Wed May 21, 2008 7:59 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
M3nace

M3nace


Posts : 44
Join date : 2008-05-19
Age : 32

dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitimeWed May 21, 2008 7:58 am

krc wrote:
nu gerai, daugiau nerashysiu jei tau nuo to geriau.. nori skusk, man px, vistiek kuri laika cia nezaisiu, gal su flag "ant akiu neuzlipsiu" kad paskust galetum.. nenori sutikt, laikysies savo principu, tiek to.. tau geriau zhinot.. skundaliai visada laimi, ziurek kad nebutu taip kad nebeliktu ka skust Wink o tai tau bausme butu =D nebutu gi ka veikt =D fsio, sekmes..
o kad tu rasai ce tai man visiskai negeriau man nera skirtumo ar rasysi ar ne man gilei px xD
Back to top Go down
Sponsored content





dedam      . Empty
PostSubject: Re: dedam .   dedam      . Icon_minitime

Back to top Go down
 
dedam .
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
L2-Millenium :: Forumas Lietuviskai :: Serverio Fotografijos-
Jump to: