L2-Millenium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2-Millenium

L2-Millenium
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 adas lopas ar ka?

Go down 
AuthorMessage
arme




Posts : 1
Join date : 2008-05-25

adas lopas ar ka? Empty
PostSubject: adas lopas ar ka?   adas lopas ar ka? Icon_minitimeSun May 25, 2008 12:16 pm

bl sakau adui kill mane ir trenkiau jam (beto jam max 12m) tas paiime ir jail man dawe. botas wisikas. db jau kita diena ir mane ikiso i jail uz tai kad pradejau duel per anksti. ir tipo cia flag spicealiai?


Last edited by arme on Mon May 26, 2008 11:41 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
suicidal
Guest




adas lopas ar ka? Empty
PostSubject: Re: adas lopas ar ka?   adas lopas ar ka? Icon_minitimeSun May 25, 2008 1:48 pm

tave i kalejima uzdare o mane tai uzbanino :] (kai uzmusiau ji)
Back to top Go down
Draugisk
Guest




adas lopas ar ka? Empty
PostSubject: Re: adas lopas ar ka?   adas lopas ar ka? Icon_minitimeSun May 25, 2008 1:55 pm

adas tikraj kaskoks lopas viena mano drauga buvo 2 kartus i jail ikises 2 kartus vel isleido bet sake jei kas taj jail 4ever.... a cia delkaskokio uzmusimo jaila ipiso netgi next tajp nedaro as ji buvau kill ir nieko nepadare... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad Mad Mad Mad
Back to top Go down
Sponsored content





adas lopas ar ka? Empty
PostSubject: Re: adas lopas ar ka?   adas lopas ar ka? Icon_minitime

Back to top Go down
 
adas lopas ar ka?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
L2-Millenium :: Forumas Lietuviskai :: Diskusijos-
Jump to: